логотип S.A.M.TYRE
Напишіть назву товару...

Гарантії та умови повернення

Гарантійні зобов'язання від виробників діють протягом 1 року визначеної вимогами законодавства України (виробничий брак). Протягом 14 календарних днів підлягають заміні тільки шини, які не були в експлуатації або якщо під час шиномонтажу був виявлений явний брак заводу-виробника.

Споживач має право обміняти тільки шини, товарний вигляд яких збережений і які не були в експлуатації. Обов'язковою умовою є наявність видаткової накладної (товарної/транспортної накладної, чека) на шини. У разі відсутності таких шин на складі для обміну, Продавець повинен повернути Покупцю суму вартості повернутих шин.  

Виняток становлять випадки, коли причиною дефекту стало недбале ставлення і невиконання інструкції по експлуатації шин.

В обов'язковому порядку перевірте комплектування та товарний вигляд вашого замовлення перед тим, як забирати товар на складі або у кур'єра (відповідність замовленої моделі, кількість, сезонність шин і т.д.) і зафіксувати виявлені видимі дефекти. В іншому випадку претензії до зовнішнього виду товару, виявлені згодом, прийматися не будуть.

Всі скарги по невірному комплектуванню або будь-якої іншої невідповідності вашого замовлення приймаються одразу до придбання (отримання) товару від кур'єра або отримання на складі транспортної компанії. При цьому вантаж повинен бути ретельно оглянутий при отриманні.

Якщо при огляді вантажу були виявлені дефекти або невідповідності, необхідно оформити відмову від вантажу із зазначенням причини відмови.

Ми залишаємо за собою право не розглядати звернення та претензії, у випадках, коли дефекти, пошкодження і не відповідності, що не відносяться до гарантійних, виявлені після того, як вантаж був забраний у кур'єра або з відділення транспортної компанії.

Магазин  s-a-m-tyre.com здійснює доставку через транспортні компанії. Оціночна і страхова вартість завжди вказуються повністю. Це робиться для захисту інтересів Клієнта та Магазину. Оскільки з транспортними компаніями бувають різні ситуації. Якщо Товар був пошкоджений під час транспортування, всі витрати і відшкодування покладаються на транспортну компанію.

Претензії не приймаються в наступних випадках:

Якщо типорозмір шини не відповідає стандартній комплектації, встановленої заводом-виробником, а також якщо експлуатація шини проводилася з порушенням рекомендацій заводу-виробника (навантаження, швидкість, тиск, застосування та ін.);

Якщо шини пошкоджені через вплив природних факторів, неправильного монтажу, демонтажу, несправності технічного стану транспортного засобу, порізу, неправильного ремонту шин);

Шини, які були пошкоджені при неправильному зберіганні, або модифіковані будь-яким додатковим матеріалом після того, як вони залишили склад Продавця;

Якщо у Вас виникли будь-які питання з надання гарантії, ви можете проконсультуватися з нашим менеджером будь-яким зручним для Вас способом на сторінці «Контакти».

Повернути і поміняти шини, куплені у Продавця, можна протягом 14 днів з моменту отримання товару на складах компанії, де Покупець отримував замовлення, або транспортними компаніями. Товар не повинен мати механічних пошкоджень і не повинен носити сліди монтажу. Якщо повернення товару не пов'язане з гарантійним випадком, транспортні витрати оплачує Покупець.

У разі відшкодування вартості дефектного Товару, можливо відшкодування вартості товару або заміна самого товару.


Порядок повернення/обміну товару

1. Ознайомтеся з умовами гарантії;

2. Зв'яжіться з нашими менеджерами і поясніть їм ситуацію;

3. Забезпечте збереження товарного вигляду, упаковки та комплектність товару;

4. Надішліть товар транспортною компанією за адресою, вказаною нашим менеджером;

5. Отримайте натомість товар належної якості або повернення коштів.

6. Обмін товару/Переказ грошей здійснюються протягом 10-х робочих днів після повернення товару на наш склад.

Необхідні реквізити для повернення коштів:
- ПІБ и ІПН отримувача платежу
- IBAN рахунок

З усіх питань, пов'язаних з поверненням, обміном і гарантією звертатися за номерами 

+38 (066) 308-34-45    +38 (097) 308-34-45


Увага!!!    Якщо шина була встановлена на автомобіль, незалежно від пробігу, заміна шини можлива у разі визнання того факту, що дефект виник з вини заводу-виробника. Що можливе лише після дослідження шини заводом-виробником або після проведення незалежної експертизи науково-дослідних інститутів УкрСЕПРО (м. Дніпропетровськ).
При настанні гарантійного випадку покупцю необхідно пред'явити претензію письмово з додатком документа, що підтверджує факт купівлі шини.

Адреса компанії:

08700, Київська обл. Обухівський р-н., м. Обухів, вул. Малишка 9В

Склади компанії:

м. Київ, м. Львів, м. Запоріжжя

Графік роботи:

Понеділок - П'ятниця 8:00-17:00

Субота, Неділя - прийом замовлень

Ваше Ім'я
Електронна пошта *
Повідомлення *

S.A.M.TYRE Всі права захищені