логотип S.A.M.TYRE
Напишіть назву товару...

S.A.M.TYRE

Компанія S.A.M.TYRE є прямим імпортером шин з Китаю, яка зарекомендувала себе як надійний партнер та постачальник сертифікованих  шин для вантажних автомобілів і спецтехніки.

Відомі бренди: BOTO, WINDA, HILO, TRIANGLE, TAITONG, TAIHAO, MARCHER, LONGMARCH, MARRIS, HONOUR, ANCHEE, ANNAITE, OPALS, HABILEAD, ROADONE, HAIDA, DOUBLE ROAD, COPARTNER, KAPSEN, LONGWAY, JOYROAD, WANLI, TERRAKING, APLUS, LANVIGATOR, DOUPRO, DURATURN, MITERAS та інші.
 Які за роки свого існування завоювали впевнені позиції, як на всесвітньому ринку, так і на ринку України. Продукція даних виробників супроводжується всіма необхідними документами, варіантами виконання, серійними номерами, розмірами та датуванням. Купуючи таку продукцію, ви можете бути впевнені, що вона повністю прослужить гарантійний період.

Ми співпрацюємо з приватними та з корпоративними клієнтами. У вартість шин включений ПДВ, діє  доставка по всій території України, гарантія на наш продукт складає 2роки, продукція сертифікована, та відповідає європейським стандартам якості.

Як прямий імпортер ми пропонуємо оригінальну продукцію безпосередньо від виробника, що гарантує високу якість та кращу ціну для кожного клієнта. Ми дбаємо про наших замовників і намагаємось пропонувати лише найкращі умови для взаємовигідного співробітництва.

У нас можна купити наступні шини:

  • для малотонажних вантажівок;

  • вантажних автомобілів;

  • автобусів та мікроавтобусів;

  • спецтехніки;

Поставляємо шини на будь-який сезон. У наявності або на замовлення будь-які типорозміри з описами та характеристиками.

Є можливість підбору за додатковими параметрами: малюнок протектора, конструкція корду, індекс навантаження, швидкість і т.д.

Наша команда – справжні професіонали. Маємо можливість виконувати замовлення великими партіями, робимо доставку в короткі терміни. З нами просто та вигідно співпрацювати, нас обирають знавці якості та професіонали і радять друзям. Оформити заявку можна онлайн, обговоривши з менеджером умови співпраці, зробити замовлення на нашому сайті, Telegram, Facebook, Instagram. Чекаємо на ваші замовлення!

Адреса компанії:

08700, Київська обл. Обухівський р-н., м. Обухів, вул. Малишка 9В

Склади компанії:

м. Київ, м. Львів, м. Запоріжжя

Графік роботи:

Понеділок - П'ятниця 8:00-17:00

Субота, Неділя - прийом замовлень

Ваше Ім'я
Електронна пошта *
Повідомлення *

S.A.M.TYRE Всі права захищені